szmartin Creative Commons License 2022.07.25 0 1 57843

Ne haragudj, de nem teljesen értek egyet azon kijelentéseddel, hogy "egyik kommentár rosszabb, mint a másik". Azt gondolom, ha lenne egy tapasztalt NASCAR versenyzőnk (mint ahogy értelemszerűen nincs), akkor biztosan nagyobb szakmai hozzáértéssel kommentálnák a versenyeket magyar nyelven. Ha jól tudom, a kommentátorok mindegyike hobbyból kezdett el foglalkozni a NASCAR-ral és ha ezt figyelembe vesszük, akkor szerintem igen jó és informatív az, ahogy a látottakat tálalják, illetve háttérinfókat biztosítanak a magyar nézők részére. Értékelem, hogy valaki ezzel is foglalkozik a kis hazánkban. Ha valaki perfect angolból, akkor valószínű, hogy nem az Arena 4-en nézi végig a futamot. Az, hogy hiba csúszik a közvetítésbe... na puff előfordulhat. Juhász Zoltán (szakkommentátor), aki egyébként ügyvéd (és ez azért látszik is abból ahogy beszél) szerintem nagyon jól nyomja. Le a kalappal előtte.

Az "International Update"-tel kapcsolatban, ha jól tudom (de lehet, hogy nem), akkor ez volt az első ilyen studiós bejelentkezés. Jessie Punch eddig mindig a Pit-ből jelentkezett be. Talán még a kommentátorok is megjegyezték. Anno a Fox televízió közvetítette a NASCAR futamokat, ott nagy nevek (pl Jeff Gordon, Dale Eirnhardt Jr.) voltak a szakértők. Lehet, hogy épp Vargas ért rá:-), vagy csak őt sikerült megszólítani, reméljük következő alkalommal olyan lesz a szakértő, aki a Cup Series-ben versenyzett.

Egyébként elvették Hamlin-től és Kyle Busch-tól a helyezésüket Pocono-ban, így Chase Elliott lett a győztes.

 

 press - Network4 Online

Előzmény: antenn (57842)