Sunnyrob03
2022.07.19
|
|
-3 0
2956
|
Én nem mennék ezért ilyen messzire. Vonattal, busszal ennyit utazni szerintem nem éri meg. Monopoiban és a közelében rengeteg szebbnél szebb beach van, érdemes kijjebb menni a városközpontból és akkor nem fogsz fal mellett fürödni.
Itt van például ez a gyöngyszem: Calette di Torre Cintola. Igazi ókori római romok között úszkálhatsz. Mi menőbb van ennél?! :
Az alábbi videóban láthatod is (4:10-től):
https://www.youtube.com/watch?v=tAfHnA4dOqQ&t=552s |
Előzmény: Mall1114 (2952)
|
|