Landsmann_ Creative Commons License 2022.07.14 0 0 522

Hála istennek én POP3-al használom, ott kevesebb a probléma, de ez sem mindig felhőtlen. Majdnem egy éven keresztül volt az, hogy mikor letöltötte a leveleket, nem törölte a szerverről. Nekem úgy van beállítva, hogy 5 percenként nézze meg a leveleket. Na, öt percenként mindig letöltötte ugyanazt. Hibajelzést adott, de azzal sokra nem mentem. 5 fiókból 3-nál csinálta ezt, két gépen, ahol más az operációs rendszer és más a levelező program is. Írom nekik a hibát. Kérik, küldjek képernyőmentést a hibáról.Megtettem. Eltelnek hetek, újra rákérdezek, esetleg ebben az évezredben várható a hiba javítása? Írják, küldjek képernyőmentést a hibáról. Írom, már egyszer elküldtem, hányszor küldjem el? Akkor jöttek azzal, hogy milyen operációs rendszert használok, meg böngészőt. Itt már kezdett szakadni a cérna. Írom nekik, mint említettem, POP3-al használom, a böngészőnek éppen semmi köze hozzá, de az operációs rendszernek sem,mivel két különböző rendszerű gépen is ugyanaz a hiba, más-más fiókkal. Na, erre már csak annyit írtak, hogy türelmemet kérik a hiba elhárításáig. Vagy 2 hónappal később írok nekik, mégis mennyi türelemre tartanak igényt, mert nagyon fogyófélben van. Újra azt írták, hogy türelmet kérnek, a hiba elhárítása folyamatban. Na, még vagy 2 hónap kellett mire megszűnt a hiba. Kurvára kényelemtlen volt, pláne a céges gépen, hogy amikor letöltöttem a leveleket, webről beléptem, hogy ott töröljem a letöltött leveleket. 

Előzmény: biztoskérdező (520)