amigdala46 Creative Commons License 2022.07.13 0 0 213

Csodaszerek, azok nincsenek, bár a Borbély Zoltán ismert ügyvédet rövid idő alatt maradéktalanul kigyógyították, neki az arcidege, meg talán még másik agyideg is károsodott. Nekem január közepén azonnal kiütéssel kezdődött, de ezek aprók voltak. Az antivirális szert nem kértem, mondván, ez semmi. Na, aztán megtudtam, mi az övsömör, meg az idegfájdalom. Még látszik a nyoma, és talán örökre megmarad egy kis kellemetlenség, de ez már szóra sem érdemes az első három hónaphoz viszonyítva. 10 kg le is ment rólam a megelőző, karácsony körüli hatalmas gyomorfájásom miatti diétázás következtében is. Tartok tőle, hogy van valami rossz mögötte, de talán már panaszt okozna. Kínomban már a Pfizert is hibáztatom, hogy a gyomorfekélyt okozó baktérium, meg ez a vírus is aktivizálódott. Ahogy táplálkozom, amennyit mozgok, nincs indoka.

Mindenütt, ahol szó van az övsömörről, jóformán csak a türelmet emlegetik, meg a legvadabb fájdalomcsillapítókat.

Szinte mindent elolvastam a témában, de hogy még az ülőideget is megtámadhatja, ezzel nem találkoztam. Hú, te szegény, eleged lehet. Létezik kimondottan övsömörrel foglalkozó rendelés. Nem tudom, érdemes-e fölkeresni őket. A Borbély Zoltánnal történt valamelyik beszélgetés során elhangzott, hogy kiknek köszönheti a gyógyulását, de csak a Klubrádióban elhangzottat találom, ott nem említi, bár nem hallgattam végig                                                                                              Én érzelmileg involválva vagyok ebben az ügyben - Dr. Borbély Zoltán a Klubdélelőttben (2022.01.29.) - YouTube

 

 

Előzmény: mama69 (212)