csinnnKA Creative Commons License 2000.02.18 0 0 8
Jaj de jó, hogy hazaindulás előtt benéztem még ide! :-)

Antoan!
Köszi az 5leteket és a segítséget, megfogadom a tanácsodat!
De hol lehet ilyen szebb köveket levadászni, akarom mondani: "összekirándulni"?! :-)
A sziklakert egyébként a sorházi lakásunk hátsó kiskertjének végében lenne, egy csík szép földterület van közvetlenül a drótkerítés előtt, 10 m hosszú és 1-1,5 m széles, ahová tavaly 5 tő futórózsát ültettem, másfél-két méteres távolságra egymástól. A virágok szépen fejlődtek, kaptak egy csomó finom friss földet... de rájöttem menetközben, hogy ez az egész így nem elég mutatós, illetve -mi tagadás- a heti fél-egy órás kézi gyomirtás is elég strapás (egyenként kihuzigálni a kicsi gyomokat). Az egyik szomszédunknak csudaszép sziklakertje van, onnan az 5let. Csakhogy ők 2 éve a csudaszép sziklakerttel együtt vásárolták meg a lakást, ők azóta nem csináltak semmit a sziklakerttel, csak visszavagdosták a virágokat, és kihuzigáltak egy-egy nagyobb gyomot, ami már lerontotta a kép esztétikus mivoltát.
Én az ügy(em) érdekében megvettem a Sziklakerti növények c. könyvet, ami gyakorlatilag egy képes enciklopédia, a -csaknem- összes ajánlott sziklakerti növény felsorolásával, leírásával, fotójával stb.stb., csak éppen azt nem tudom, hogy hol szerezzem be ezeket a csodákat, de még inkább a KÖVEK izgatnak. :-)
Tényleg! Te miért bontod le a tiedet??? :-O

Vanek, Te drága jótét lélek!
Én téged -még mindig- úúúgy, de úúúgy szeretlek! :-)))***
Meg az önzetlenségedet is! Khmmm! ;-D
(Istenbiony dörzsölök neked egy bicajt.)