motoni
2022.07.09
|
|
0 0
13
|
Sziasztok !
Utánfutón szállítva a fűnyíró traktorom karbija mindig túlfolyik, egy tócsa benzint törlök fel szállítás után a platóról.
A szervíz szerint ez normális, a rázkódó futón a tűszelep le-le csúszik és nyit, ilyenkor túlfolyik. De hol folyik ki ?
Mi van , ha pl. nyitott a szívószelep és a motorba folyik ?
Tapasztalt valaki ilyet?
|
|