motoni Creative Commons License 2022.07.09 0 0 13

Sziasztok !

Utánfutón szállítva a fűnyíró traktorom karbija mindig túlfolyik, egy tócsa benzint törlök fel szállítás után a platóról.

A szervíz szerint ez normális, a rázkódó futón a tűszelep le-le csúszik és nyit, ilyenkor túlfolyik. De hol folyik ki ?

Mi van , ha pl. nyitott a szívószelep és a motorba folyik ?

Tapasztalt valaki ilyet?