mama69 Creative Commons License 2022.07.06 0 0 212

Februárban kezdődött az egész gyötrelem. Akkor még csak a bőrérzékenység jelentkezett a jobb oldalon mell alatt egészen a hasig. Millgammát szedtem, sokat vártam tőle. Aztán márciusban a baloldalon a gyomorszájtól, lefelé a hasig és körbe a hátközépig ronda, fájdalmas kiütések jelentkeztek. Két napon belül a nagy kiütéseken 5 forintos nagyságú hólyagok keletkeztek, melyek 1 nap alatt kifakadtak. Borzasztó lassan gyógyultak a hegek, még most is meglátszanak. A lényeg azonban, nagyon erős fájdalom jelentkezett, jellege olyan volt, van mintha megégett volna a bőröm, melltartótól, ruhától megőrültem. Aztán áprilisban jött a rémes viszketés, éjjel, nappal, recés késsel vakaróztam mert másként nem bírtam. A fájdalom jellege annyiban változott, hogy tépő, szúró, nyilalló volt. A hab a tortán, hogy megtámadta a vírus az ülőideget baloldalon. Most térdtől felfelé, de a térd is néha azt a kínt produkálja mint előtte a hasi rész. A lábam sajnos ettől az isiásztól gyenge, lépcsőre nem tudok fellépni. Ami a kezeléseket illeti, a millgamma negyedéves időtartama nem hozott eredményt. Pregabalint, zaldiart, most pedig a neurológus receptje szerint zadexet és izomlazítót szedek. A zaldiar (háziorvos írta fel) jobban enyhítette a fájdalmat mint a zadex. Jelenleg a produkált isiász miatt fizikoterápiára járok. Sajnos nincs semmi remény, hogy egyhamar megszabadulok a kíntól.Tényleg nem értem. Az orvostudomány annyira előrehaladott, hogy lassan nem csak a belső szerveket, de még az agyat is kicserélik. Na, ez erős túlzás volt. Sajnos azonban a mozgásszervi panaszokat és legfőképpen ezt a nyavalyás övsömört képtelenek meggyógyítani. El vagyok keseredve. Tud valaki, valamilyen csodaszert a türelmen és a reményen kívül?