jinjang
2022.07.06
|
|
0 1
64813
|
Nekem sem tetszik ez a trend, és sokan kritizálják is a kommentekben ezért a "magamutogatásért" (ahogy nevezik). Legalábbis a Youtube-on, ahova nem is ő teszi ki, hanem mások, akik látták az Instáján a videót; ott többször olvastam ilyen megjegyzést. Ráadásul csak remek alkalmat ad ő is és a "másodközlői" is arra, hogy a fanok egymásnak essenek. Amikor meg nem tiszta ugrást tesz ki, akkor rá is ugornak az ellendrukkerei, és szétszedik, hogy mennyire nem jó még az az ugrás. Hát, kell ez neki?! |
Előzmény: goldenwing (64812)
|
|