goldenwing Creative Commons License 2022.07.06 0 1 64812

Nekem nem igazán tetszik, hogy instragramon, meg az egyéb szociális médián megy ez a fajta önreklámozás. Az Eteri tanítványok kezdték a mindenféle (kétes minőségű) négyfordulatosokkal, tripla Axelekkel, Plushenko is közzé szoktak tenni a tanítványainak az ugrásait, és a legújabb Malinin, aki ki tudja hányszor posztolta már a 4A-t. Óhatatlanul befolyásolja így a bírókat/technikai specialistákat: majd ha azon gondolkodnak, hogy hiányt adjanak rá vagy tisztát, akkor eszükbe fog jutni, hogy bizony látták sokszor már a neten, tudja ő tisztán is, akkor "legyünk vele elnézőek", meg mehet rá a magas GOE is.

 

Yuzunak, vagy más korcsolyázóknak nincs arra szüksége, hogy mutogassa az ugrásait az interneten. Versenykörülmények között, egy programba szépen beletéve, összekötő elemekkel, zenére kell megugrani egy ugrást, nem az instagramon edzésen.