Landsmann_ Creative Commons License 2022.07.06 0 0 510

Komolyan mondom, ez az egész freemail már a paródia kategória. Feltűnt, hogy majd egy hete nem jönnek levelek. Pop3-al használom. Aztán kiderült, nem tud bejelentkezni a szerverre. Hát ilyen is volt már, majd megjavul. De nem. Akkor beléptem webről. Egyből azzal fogadott, cseréljek jelszót, mert régen volt, vagy megpróbálták feltörni. Cseréltem. Pop3-al továbbra is többszöri próbálkozásra sikerül letölteni, de webről megy. De azért van pofájuk megkérdezni, hogy tetszik az új felület? Sehogy! Ma megint nem engedett be két fiókomnál sem. Na, akkor megnézzük webről. Hát úgy sem. De olyna gyorsan kidobja, hogy a felhasználónév/jelszó páros hibás, hogy szerintem el sem jut odáig. Céges címre beenged. Egyből ott is azzal jönnek hogy tetszik az új felület. Na, leírtam a véleményemet. Rányomok a küldésre, erre kiírja, az üzenet küldése közben probléma lépett fel, próbáljam újra. Minden egyes próbálkozásnál ugyanazt írta ki. Az a baj, túl sok helyen van az egyik mail címem megadva, nagyon nehéz lenne a váltás. Már vagy 30 éve megvan ez a cím. A szolgáltatás minősége évről évre egyre szarabb. A supportot hagyjuk, azok hülyék mint a faggyú. Teljesen fölösleges hibaként jelezni. Egy problémát, ami szerintük nem is létezik, több mint 1 év után hárítottak el. Még egyszer biztos nem kezdenék ezzel a brigáddal, pedig valamikor jó volt.