Johnny Krill. Creative Commons License 2022.07.05 0 0 2341

Reggeltet Mindenkinek!

afSiH

 

Úgy tűnik makréla invázió vala.

Bálint napján feleségemmel elhatároztuk, hogy ajándék nincs, viszont egy nagyon jó olasz étterembe elmegyünk és eszünk valami fincsit!

 

Persze én Ausztriából kellett, hogy időben hazaérje, de 470 km 12 percet késni aszt hiszem belefér.

 

A virágosom kiküldte a csokrot az étterembe amit rendeltem, szóval minden rendben volt!

 

Jött a pincér, mit és hogyan szeretnénk!

Mindom asszony gorgonzolával és körtével töltött raviolit, és utána gamberónit tepsis krumplit,

én meg ennék vargányával töltött tertellinit, meg valami halcskát!

Azt mondja a pincér: nincs az étlepon, de van friss makréla 2 db-ot sütnek kicsi fokhagymával serpenyőben... mit gondolok...

mondom (miután az árát elfogadhatónak találtam) hogy jöhet!

Ki is hozta őket nyersen, hogy lássam! Gyönyörű halak voltak! (amúgy is úgy gondolom, hogy a makréla egy esztétikus hal, olyan kis tömött, mondhatnám sűrű) ezek kívételesen tetszettek! Modtam jöhet!

És jött is!

Frenetikus volt, némi citrommal és némi grillezett zöldséggel!

 

Modja a pincér, hogy hoz vizet kezet mosni, mert nincs kifilézve. Majd amikor látta, hogy késsel-villával egyben emelem ki gericet mind a kettőből akkor megállapította: az úr sok halat eszik... mondtam: igyekszem!:):)):

 

Nagyon jó este volt nagyon jó étellel, a többi nem írom le.... gondoljátok hozzá

 

Na

Szép napot mindenkinek!

 

afSiH

oiuz