sr1 Creative Commons License 2022.07.05 0 0 94049

Egy 24 éves srácnak nem lesz steril a 320 lovas A6 Allroad.:)

Nézd, ha megállsz egy paroklóba útközben, akkor egy digitalizált prémiumba ott van az irodád, egyszerre négy hírcsatorna, kiszámítja nekem a legyorsabb útvonalat- kikerülve az akadályokat, olyan hangrendszer van benne, mind egy koncertterembe. 

 

Én sokkal többre tartom, ha van egy olyan klímája, ami nagy melegben és nagy hidegben is képes állandó hőmérsékletet tartani (hővédő üvegezéssel), ne fájjon a derekam az ülésebe 1000 km után sem, legyen féke és szedjen egy ki egy előzésből, kanyarodjon arra, amerre én akarom és ne romoljon el. Pluszba soha ne recsegjen benne semmi.

 

Ha be kell férni egy árba és telepakkolják a létező összes digitális szolgáltatással, akkor nem biztos, hogy marad pénz egy jól összerakott karosszériára. 

 

Lásd az középkategóriás EV-ket. Nem olcsók. Fronthajtásúnál, lelépsz a gázról és elkezd veszélyesen szitálni a kocsi egyenes úton, mert szinte semmi súly nincs motortérbe, pedig a kocsi jó nehéz.    

 

A RS-ről lebeszéltek az ismerős tulajok, azt állítják, hogy nem lehet kiautózni, ha nincs pilota tapasztalatod.  

  

Előzmény: skt15 (94048)