Törölt nick Creative Commons License 2022.07.01 0 0 197

Még tegnap a hvg-n kommenteltem, és jött egy kis zűr, inkább töröltem magam. Többekkel jóban lettem, és nem tudtam sajnos elbúcsúzni tőlük.

 

A legközelebb álló hozzám Gabriela, aki miatt végül is úgy éreztem, hogy törölnem kell magam, mert  egy hozzászólásomra reagált, és féltem, hogy letiltják.

 

Gabriela! Te hüle tyúk! Remélem, hogy ezen nem sértődsz meg, mert bóknak szánom!Imádtalak, minden megszólalásodat, pedig elárulom, hogy kezdetben a cicmókos képeidtől frászt kaptam!Töröltem magam, mert te már régen  ott vagy, én meg már régen fél lábbal vagyok itt. Szerencsére nem a sírban a másik fél lábam, hanem ahova költözünk a családommal, NÉmetországba.

Sajnáltam otthagyni a csapatot, a hátmégaszúnyogot. Köszönöm, hogy befogadtatok!

Továbbra is követlek titeket, hajrá, adjátok nekik! Ripityom, zool, különleges helyetek van a szívemben. Köszönöm!

 

Ha valaki volna itt, aki netán kommentel a hvg-n is, megköszönném, ha átadná az üzenetemet Gabrielának!

Itt meg is említ,(Ray) örülnék ha valaki átadná az üzenetemet a helyemben, én már nem tudom megtenni, sajnos. Köszönöm!

 

https://hvg.hu/itthon/20220630_Marabu_Feknyuz_Hoseg

 

Bárki teszi, óriási köszönet érte!