lizus Creative Commons License 2000.02.16 0 0 211
Sziasztok!

En is veszpremi volnek, ugyhogy van egy-ket otletem, amiket szeretnek megosztani Veletek...

Eloszor is Gizella-Napok: Szerintem is tobb helyszinen kellene nagyon sok programot csinalni, igy az egesz varos megmozdulna. A kisebbeknek lehetne kulonfele foglalkozasokkal egybekotott jatszohazat rendezni (pl. gyongyfuzes, gyurmazas vagy agyagozas, papirbol mindenfele erdekes dolgok keszitese stb.). En ilyesmiket gyerek fejjel nagyon szivesen csinaltam, szerintem sok kisgyermekes csalad is kijonne, a kicsik nem nyoszorognenek folyton, mig a szuleik valami koncerten vannak. Meg lehetne oldani a felugyeletuket is.

Jo otlet a Gizella-kori tortenelmi verseny, amibe az iskolakat is be lehetne szervezni, elore nevezhetnenek kisebb csapatokkal, vagy akar egy iskola egy csapattal.

A masik. Nekem nagyon tetszik minden ev augusztusaban a nepmuveszeti vasar. Nagyon sokan kijonnek, ha csak nezelodni is. Ez is mutatja, hogy Veszpremben van igeny a kulturara. A Gizella-napok kereteben is lehetne ilyen vasar, pld. a Kossuth utcan, ahogy porcus is felvetette. Igy megtobben jonnenek, es talan eszrevennek, hogy milyen jo kis programok vannak a tobbi helyszinen is.

Egyelore ennyi, persze nem muszaj megvalositani.

lizus