Desert Rat Creative Commons License 2022.06.24 0 0 93

Ezt én értem, hogy adott esetben kérdéseket vet fel és döntési dilemma, csak nem most. Most maximum az a döntési dilemma, hogy érdemes-e a meglévő állampolgárság mellé egy másikat is szerezni. Van aki erre azt mondja nem, van aki azt mondja igen - mindkettő fog későbbi kérdéseket generálni. A kínaiak úgy is szokták mondani, hogy a hídon akkor kell átmenni amikor odaérünk. Tehát most semmiképpen nem tudnék egy olyan kérdésre válaszolni, hogy ha idővel szlovák állampolgárságot is szereznék akkor Uruguayban élve eleget tennék-e egy magyar behívóparancsnak. Majd akkor eldől. Előtte még rengeteg feltételezett esemény történik, szlovák állampolgárság megszerzése, költözés Uruguayba, Magyarországon a hadiállapot kihirdetése, behívóparancs postázása pünk nekem ... és még csak akkor jön hogy az adott helyen, időben és helyzetbe ki mit dönt, esetleg ital hatására. Ebben természetesen benne van a lehetőség hogy összepakol, repül és bevonul Isaszegre a felderítőkhöz. Csak most ebben a pillanatban ezt nem tudhatjuk, hogy így lesz-e:-)  Sajnos mindenki bizonytalanságban kénytelen élni, J.M.Keynes szerint nem érdemes hosszútávú problémákkal foglalkozni, amiben van valami mert csak egy dolog biztos az életben.

Előzmény: Laikus No2 (86)