tjutka Creative Commons License 2000.02.14 0 0 5
"Mindezek ellenére még lehet belőle egy szép városi strand, viszont nem kéne felelőtlenül közép-európai méretekkel és hiperszuper jelzőkkel illetni a megálmodott strandot!"

Sziasztok, új vagyok az indexen.
Emiatt a topic miatt iratkoztam fel, egy baratomtól hallottam róla. Ott lakom, ugyanis, a közvetlen közelben....

Szép városi strandunk már van. Termálvizzel, ahogy kell. Nem tul nagy, de nagyon szép helyen van. Strandnak az elég.

Itt nem errol van szó.

Ez egy megalomániás átgondolatlan tervezet.
Ez egy ártéri erdo, a Duna partján, körben beépített terület, az önkormányzat évek óta elhanyagolja, hajléktalanokat költöztetett bele, volt már haláleset is, mert a faházakat feltörték beköltöztek, s magukra gyújtották.
( A környéken régóta rebesgetik, hogy ez is a régi recept szerint eljárás :a "pusztitsd le és privatizald")

Egyszeruen nem értem, hogy képzeli ezt az önkormányzat, feltölteni egy 15 m mély vizmosást, amelyik az egész Kertváros (Alsógödnek a vasúton túli része) belvizét levezeti..

Kétségbe vagyok esve. A mi házunk elott az 1000 autóra tervezett parkoló lenne. Azt allitja a polgármester, hogy a bejárat a Dunakeszi Fészek üdülok felol lenne, minket nem zavarna.
(Ezt ugyan nem tudom elképzelni, hogy nem zavarna minket 1000 autó, meg egy szabad téri szinpad.)
Meg azt se hiszem, hogy a dunakesziek tudnek errol.

Előzmény: Halászkirály (4)