Ilhilla Creative Commons License 2022.06.11 -3 1 6119

Én sem erre gondoltam, hiszen fel tudta mérni: nem ő a legélesebb kés a fiókban, akár ki is eshetett volna azon főzések alatt, amelyekben nem kellett így részt vennie!

Nekem az nem tetszett, hogy úgy viselkedett az alapanyagok kiválasztásánál, mint anno a kézilabdapályán: könyökkel tolta arrébb a társát (Evelint), aki előbb fogta meg a kukacos tálat, mégis elragadta tőle. Nem volt szép!

 

Nagyon egyértelmű, hogy az idén egy "sárgát" tolnak, lehet, hogy még finalista is lesz, pedig a desszertet (bár volt a Mestercukrászban) nem biztos, hogy meg tudta volna csinálni, ugyanis a csapatfeladatoknál sem remekelt, amikor süteményeket kellett csinálni. 

 

Szerintem Patrik és Evelin nem nagyképű, de ha annak látod, akkor is van nekik mire! Én inkább azt látom: Patrik egy laza, minden hájjal megkent, vidám srác, Evelin pedig egy maximalista, törekvő lány, ehhez a versenyhez nem jó, ha valaki "nyuszi", lásd a szerény, illedelmes István is kiesett tegnap.

 

nagyképű, vagy inkább gőgös és öntelt Ádám volt tegnapig, de remélem jó leckét kapott és letört a szarva!

 

Úgy érzem, nem a legjobb fog az idén nyerni!

Előzmény: Apádfüle (6118)