Koko123 Creative Commons License 2000.02.12 0 0 16
Hello!

Nalunk is setal ket harci eb, poraz nelkul, termeszetesen suttyo merdzsos csavo es suttyo magastalpu csajszi a ket gazda. (azert erdekes, hogy szinte elore meg lehet josolni, milyen ember a gazdaja egy ilyen kutyanak. es vica versa. tisztelet a kivetelnek.) Egyszer elkezdett futni az en aranyos kis tacsim fele az egyik, de pofandobtam egy jo nagy kovel es sunyi mod beszaladtam a kapun a tacsival. Kerdesem a kovetkezo: most egy kis nemet dogom is van, a faterja allitolag egy 107 centis 90-100 kilos monstrum volt, namost ha o megno, ugyanugy tartanom kell az ilyen harci mitugraszoktol, mert hiaba haromszor nagyobb az enyem, szetszedik, vagy kicsit nyugodtabban setalhatok vele? Nem lattam meg ilyen kutyakat verekedni, de semmi esetre sem akarom, hogy akarmilyen sulyos baja legyen a kiskutyamnak:). Elnezest ha kicsit offtopic voltam. Velemenyem a torvenyrol megegyezik Agglegeny urral, kiegeszitve azzal, hogy egyreszt az orvosi beavatkozast is a kutyatarto fizesse ki (harapott sebek, stb.), masreszt eleve tilos legyen tenyeszteni es tartani a genetikailag pitbullhoz es tarsaihoz kozel allo egyedeket. Lehetoleg mar az allatorvos altal pofara annak mondottakat, ne lehessen kikerulni mas fajtarol kiallitott papirokkal.

Koko123