goldenwing
2022.06.09
|
|
0 0
64798
|
Sokszor felhozzák Maot, de azért tegyük hozzá, hogy Yuna és Mao egy hónapon belül születtek, és Yuna lett a junior világbajnok 2006 elején, akkor amikor az olimpiát is rendezték, ráadásul vagy 25 pontot vert Maora. Akár Yunából is lehetett volna bajnok. Azért hozza fel mindenki Mao-t, mert ő már indult a felnőtt GP szezonban, és meg is nyerte a GP döntőt, ráadásul ugrott egy 3A-t is. Yuna viszont maradt juniorban az egész szezonban. |
Előzmény: proszim (64794)
|
|