focifan92 Creative Commons License 2022.06.07 0 7 121

Sokáig tartott míg a barátnőmet rátudtam venni, hogy legyünk nyitottabbak a szexualitás terén. Kapcsolatunk elején nagyon erős volt a szerelem és bár mindkettőnket izgatott mondjuk egy hármas, vagy swinger felállás, mégsem tudtuk ezt meglépni, féltettük a kapcsolatunkat. Most jó pár évvel később már eljutottunk oda, hogy bár a szerelem ugyanúgy megvan, mégis jóval lazábban kezeljük a témát, nem görcsölünk hanem tesszük ami jól esik. Ausztriában élünk, Ági egy fiatalos start up cégnél dolgozik, tipikus liberális értelmiségi csapat, mindenki nagyon nyitott és elfogadó, nincsenek tabu témák. Tavaly nyáron mikor céges rendezvényre utazott Bécsbe akkor elmesélte nekem, hogy az egyik lány konkrétan rányomult és bár a hosszas beszélgetésből leszűrtem, hogy nagyon felizgatta őt, de nem ment bele hűsége miatt. Elérkezett az idei nyár, újabb céges rendezvény, de erre most már én is hivatalos voltam. Ők munkaidőben dolgoztak, de 5 óra után mindig volt valami közös program. Általában étterem vagy kocsmázás. Egyik nap egy lakást béreltek ki a közös munkára és mondta Ági, hogy 5-6 között befejezik a munkát és akkorra odamehetek. Így is tettem, de mikor beléptem már elég jó volt a hangulat, kicsit hamarabb elkezdték a lazítást. Nem volt senki részeg túlzottan, mindenki próbálta visszafogni magát, kinek mennyire sikerült.  Mikor már beléptem láttam,hogy ott van az a lány akiről Ági mesélt. Nem mondanám, hogy szépségkirálynő, de csúnya semmiképp nem volt. Kb 10-en lehettünk a lakásban, rendeltünk kaját, pia volt bőven és beszélgetéssel indultunk majd ahogy ilyenkor lenni szokott idővel belazult a csapat, felhangosítottuk a zenét, táncoltunk stb. Ági ha iszik mindig beindul a szexre és a gátlásait is sokkal könnyebben levetkőzi. Itt sem történt ez másként, már pár pohár bor után csókolgatni kezdett, símogatni. Én persze próbáltam magam visszafogni, mégis én voltam ott a külsős személy, de Ágit ilyenkor nehéz lelőni. Telt múlt az este, az emberek egy része elment egy másik buliba, valakik a szobába szexeltek, valaki tovább piált. Én Ági és Megan  (ő volt az a lány) a nappaliban ültünk. Ági félig az ölembe, Megan a mellettünk lévő fotelben. Miközben beszélgettünk Ági a nyakamat kezdte csókolgatni, tudja jól, hogy ezzel lehet engem beindítani. Meganra néztem, láttam, hogy a telefonját nyomkodja, így bár társaságban nem szoktam csókolózni, most nem bírtam magammal és lesmároltam Ágit. Nagyon beindultunk másodpercek alatt, vadul kezdtünk csókolózni, de Én próbáltam magunkat mindig visszafogni, amit Ági kevésbé hagyott. A kezemet a mellére húzta, én miután egyet rámarkoltam gyorsan levettem róla. Meganra néztem fél szemmel véletlenül és elcsíptem, hogy néz minket. Gyorsan leszedtem magamról Ágit zavaromban.

- Engem nem zavar, csak nyugodtan,mintha itt sem lennék - mondta Megan kissé részegesen

Ez Áginak további motiváció volt, én pedig csak hagytam magam sodródni. Nagyon bevoltam már indulva, farkam majd szétdurrant, de mégis próbáltam észnél maradni. Ági sunyi módon mindent bevetett amit csak lehetett. Nadrágon keresztül elkezdte simogani a farkam amit én hangos sóhajtozással reagáltam le. Kigombolta a nadrágom, a tenyerére csorgatott egy nagy adag nyálat és benyúlt a nadrágomba, úgy verte tovább, de a nadrág még mindent takart. Ekkor láttam, hogy a két lány elkezdte egymást nézni, ami Ágit még jobban felizgatott. 

- ha érdekes a story akkor folytathatom -