zsandár Creative Commons License 2022.06.07 0 0 11027

Ott vannak a dolgok. Szeretjük mi is a hal -ból készült ételeket, halászlét én sem gondolom túl. Ponty simán lepikkelyezve, kibelezve, keserűfog , kopoltyú kidobva, fej maradhat.Mondjuk a belsőséget nem hagyom benne.Mifelénk nem szokás benne hagyni, persze nem is vagyunk halászlé guruk, és szégyenszemre a szálkás apróhalat még át is szoktam passzírozni :-))Persze megy még hozzá más hal is.Tudom , hogy van a dunai ill. tiszai halászlé közötti rivalizálás.De ha jól van elkészítve mindkettő finom lehet. Igaz hogy invazív , irtani való hal, de a törpeharcsa az kibaszott finom, simán paprikás lisztben forgatva, forró olajban kisütve, són kívül más nem is kell hozzá.Csináltam belőle ruszlit is, extrém jó. Grill témához: cukkini az kimondottan jó grillezve,kiegészítőnek .Persze jóllakni csakis hússal tudok.Vadnyúl húst ledaráltátok és úgy lett gombóc belőle? Na még a vadnyúl , ami nagyon ízletes, egyszer egy buliban , vagy 4 sör után , éhgyomorra megettem egy kisebb vadnyulat..Akkor mondták, hogy inkább ruháztatnának, mint etetnének..Most hétvégén is volt tp. majd töltök fel képeket.

Előzmény: Boarhunter (11021)