micimaca222 Creative Commons License 2022.06.01 0 0 45577

Szia!

 

Nekem 2018. májusában hasonlóan kezdődtek a tüneteim: egy családi kiránduláson bemerevedtek a lábaim, alig mozogtak, vert a víz és a férjemnek kellett eltámogatnia a kocsihoz. Ezután próbáltam megnyugodni, hogy ez biztos csak egyszeri alkalom volt, néhány nap és el is felejtem. Hát sajnos nem így lett. Nekem is volt belső remegés pl. az esti lefekvéskor, a lábam egyre nehezebben és furcsábban mozgott, volt hirtelen rámtörő, heves szívdobogás, volt szemkáprázás, rettenetes szédülés, ami egy idő után elsöprő erejű volt, alváskor csuromvizes hálóing, székrekedés, memória gondok, stb. Csak utólag tudatosult bennem, hogy nekem már valószínű millió éve van Lyme-kórom, mert 2000-ben megcsípett egy kullancs, ami után iszonyú ízületi fájdalmaim voltak akkoriban. Ezek aztán idővel elmúltak, én meg szültem két gyönyörű gyermeket, de nem volt gond az "átörökítéssel", vagyis semmi jelét nem láttam. 2019-ben egy agyi MR-nél SM-et diagnosztizáltak, amitől akkor halálra rémültem, de mivel tudtam, hogy az szteroidos kezeléssel jár és érdemben nem tudják gyógyítani a nagy tudású orvosok, hát elhatároztam, hogy messze elkerülöm az SM centrumokat és nem engedem kivégezni az immunrendszerem, inkább megerősítem minden erőmmel. Jól tettem. 2019. októberében elmentem természetgyógyászhoz és elkezdtem a Joalis terápiát. Ezt neked is javasolnám, de mivel van egy kis alkohol tartalma, fogalmam sincs, szedheted-e? Ez nálam telitalálat volt és szép fokozatosan elkezdtek halványulni, majd tűnni a tüneteim. Később itt javasolta egy srác (Marobert), hogy szaunázzon, aki csak tud, mert ettől meg lehet gyógyulni! És igen, én is már majdnem kijöttem belőle. Még nem tökéletes, a lábam a legmakacsabb, de számtalan egyéb tünetem már csak emlék. Biztos vagyok benne, hogy már a finisben vagyok. Szerintem beszélj egy Joalis terapeutával, méresd be magad és a  terhesség függvényében most vagy szülés után kezdd el ezt a gyógynövény terápiát, szoptatás után pedig a rendszeres szaunát. Jó egészséget, vidám babavárást kívánok és csak a szépre, jóra koncentrálj, most az a legfontosabb! Szülés után meg szépen meggyógyulsz. :)

Előzmény: Nanitta (45576)