vidi313 Creative Commons License 2022.05.20 0 0 6921

Szia!  Most jöttem haza az USA-ból. Van most is diólikőröm, nagy figyelemmel készitem, hobbiból. Ha Szeged környékén jársz, összefuthatunk, tudok adni. :-)

Kiszeded az A2-ből a 2 hátsó ülést, hatalmas hely lesz. Igaz, 2 perccel hosszabb művelet, mint a Honda Jazz-nél előre billenteni a háttámlákat, de nincs jelentősége. Előző hozzászólásomban arra utaltam, amit kifejtettél. Vagyis megtartják az infláció miatt (üz.ag + autók árai). Sajnos Mo-on leginkább a leharcolt példányok eladók, a jó állapotúak értéke megugrott. 2 évvel ezelőtt vettem egy másik A2-t is, az utolsó darabok egyikét sikerült, 2005-ös májusi kiadás, 300.000 km-rel, de műszakilag igen jó állapotban, szervizkönyvvel. Semmi fődarabot nem cseréltek még rajta, ahogy a gyárból kijött. Olajat nem fogyasztott, turbó tökéletes, PD-k is, stb. Télen, városban, rövid távokon 4 literrel eljártam vele! Az Audi szerelő barátom tavaly agitált, adjam el az egyiket (3 autó mégsem kell egymagamnak). Nagy dilemma volt, melyiktől váljak meg, végül a régi halványzöldet tartottam meg, ami 2003-as, a jobb állapotú karosszériája és kényelmesebb sport ülései miatt. A felkináltat a vevő 5 perc alatt, alku nélkül elvitte.

Előzmény: Stetten (6920)