freeze flash Creative Commons License 2000.02.07 0 0 934
Mi sem azért vittünk egy rakat ruhát, mert vonatozunk, hanem mert nyaralni vittük a gyerekeket a nagyszülőkhöz. Vagyis ki kellett bányászni egy-két ruhát a bőröndből. O.K., mi voltunk a hülyék, miért adtunk nyáron világos ruhát a gyerekekre. Egyébként nem a földön csúsztak és attól lettek koszosak... ;-)))) Valószínüleg egy egyedi eset volt az a piszkos vasúti kocsi... :-)

Te vonattal szeretsz járni, én autóval. Ennyi.
Mellesleg SZVSZ ha a peremidőket is beleveszed, nem biztos, hogy gyorsabb és kényelmesebb a vasút. /Kijutás a pályaudvarra/állomásra, vonatozás, leszállás, eljutás a célba./
Én sem a vasút megszüntetéséért küzdök. ;-))))))
Van olyan barátom, aki azért jár mondjuk Szegedre, vagy Nyíregyházára vonattal, mert közben tud dolgozni.
Az meg, hogy az utazás gk-val adott helyre mennyi időt vesz igénybe, szerintem erősen függ az arrafelé menő utaktól is. Van, amerre jobb, van, amerre nem annyira. Amerre én járok, arra pálya van.

Attól, hogy a jegyváltás kötelező korhatárára rosszul emlékszem, még a vonatok koszosak.
Ez nem csak az én véleményem, úgy gondolom. Itt mintha többen mondták volna, a vasutasok közül is...

Előzmény: Derek (932)