Derek Creative Commons License 2000.02.07 0 0 932
"Egyszer !!!!!!!!!!! a fiam kérésére megtettem, vonatoztunk. Miután félóránként kellett a gyerekeken a ruhát cserélni, mert
" olyan redvás lett az állítólagos "első osztályon", hogy nem mertem kiengedni őket a folyosóra, a feleségem kabátja,
ami véletlenül beért az ülés karfája és az ajtófal közé, olyan szinten lett olajos, hogy kidobtuk, akkor most újfent
megkérdem: "

Ne hadovalj mar itt osszevissza 1969 ota utazom a Szeged-BP-Nagykanizsa vonalon, de azert nem volt ra szuksegem , hogy 5 valtas ruhat vigyek magammal meg masodosztalyon sem.

"MI A JÓ BÜDÖS FRANCÉRT JÁRJAK VASÚTON?! Drága, és _sz@r_. Bocs, de ez az igazság. "

Ne utazzal ki nem szarja le. Ha neked jobb peldaul lemenni Szegedre az E-5-oson kocsival, mint legkondicionalt vonaton, akkor csinald, ja es lassabb kocsival. Eleg gyakran jartam pestre regebben , de eszembe nem jutott volna Szegedrol kocsival menni, mikor a vonat kenyelmesebb, es gyorsabb is. Lehet olvasni, sorozni, aludni is akar.

"hogy nem múltak el már "ezek" hat évesek, tudod, akkor legszívesebben lebontottam volna a pofáját..."

Meg erre is rosszul emlekszel, mert 4 eves kortol kell a gyereknek jegyet valtani.

Előzmény: freeze flash (931)