HorváTH 69 István Creative Commons License 2022.04.19 0 0 39062

Teljesen meg tudlak érteni . Mikor az első GT-met vettem , és mentem egy kőrt a kereskedés udvarán vele , tudtam hogy ez kell nekem . Aztán mikor az első nagyobb kört mentem vele ( valamikor ősz vége felé ) És kijött egy 4,7-es átlag fogyasztás ! Kicsit hümmögtem , de azt mondtam , ezért a vezetési élményért , legyen... Aztán összeszoktunk :) Többen mondták , hogy adjam el , mert nagy ez nekem , de valamiért nem akaródzik eladni . Sőőőőt ! 

 Ez a szín kérdés is megér egy misét . Nekem a heppem a Piros . Az első GT-vel szerencsém volt , mert pont olyan színben kaptam . Azt tavaly megint kezdtem nézegetni őket , és találtam egy gyönyörű közép-Szürkét . Nagyon tetszett , de sajnos nem tudtunk megegyezni az árban :( Aztán én is egy sötétkéket vettem :( Rettentően nem tetszett ez a szín ( árnyékban csak amolyan "piszkosfekete" ) de a motor ( vélt ) állapota , meg a felszereltsége-ára döntött . Aztán azóta ez is piros lett :) A szerviz , ha márkaszervizbe hordod , akkor húzós lesz . Bár nem tudom a Hondánál mennyi ugyanez... Azt azért őszintén be kell valljam , mióta BMW-im vannak , átértékeltem a szervizelési költségeket ...

Előzmény: kiss_atti (39055)