Auralianus Creative Commons License 2022.04.08 -1 0 419556

Advo... én nem várok el senkitől semmit...nem is vitázok...

 

...én azt mondom, hogy ezek a számok. Vagy tudomásul vesszük őket és alkalmazkodunk ma (ez könnyebb, még ha nehéz is) vagy jöhetnek
a tirádáid az emberi természertől, vagy bármi másról (csupa nagybetű, kivastagítva 5 felkiáltójellel)... azt mondod lehetőségek? A fosszilisek

nem fognak elfogyni a fogyasztás bővülésének mostani üteme mellett? Ez egy lehetőség? Tényleg?

 

De tudod mit? ok, kezeljük őket lehetőségként :) Lehet azért az erőforrások elfogyásának esélye progresszív, ha exponenciálisan növekszik

a felhasználás? Megengedi az emberi természet? :)

 

Szóval akkor (szigorúan csak eshetőségként kezelve a dolgokat) az van, hogy szerintem még mindig könyebb alkalmazkodni ma (csupa kis-

betű, nem kivastagítva, nincs felkiáltójel), mint 10-15 év múlva, az elfogyás esélyének 10-15 évnyi exponenciális növekedése után :) Össze

tudok rakni ahhoz is egy szemléltető excelt, ha kételkednél a kijelentéseim igazában.

 

+1 akkor sem fogok elvárni senkitől semmit meg vitázni sem fogok senkivel... mivel igen nagy valószínúséggel azok fognak tudni kevésbé

alkalmazkodni majd 10-15 év múlva, akik úgy döntöttek az ő emberi természetük diktátumai erpsebbek a valóságos kényszereknél :)

 

 

Előzmény: advocatusdiaboli (419549)