Tonio 2.0 Creative Commons License 2022.04.05 0 0 38787

Én már ott elvesztettem a fonalat, hogy az előválasztás 1. fordulójában a 2. helyen végző Karácsony, aki szinte tuti befutónak tűnt a 2. fordulóban, miért kezdett el a 3. helyezett MZP-vel tárgyalgatni, majd felajánlani ezt meg azt, végül pedig visszalépni a javára. Eleve nem akarta ezt az egészet? Úgy gondolta, hogy nem lehet nyerni? Nekem már az magas volt, hogy ő miért lépett vissza ettől az egésztől.

Nem mondom, hogy nyert volna, de ha kevesebb rossz megszólalása van + Budapesten talán többeket meg tud szólítani, akkor a 2/3 megakadályozható lett volna.

Ehelyett beengedtek egy külső szereplőt, aki mögül már a választások estéjén kihátráltak. :-D

Vajon kormányzás esetén mi történt volna - az első nehezebb időszak - ami elég korán eljött volna - esetén... Azonnal megbuktatják. :-D Márkit sem értem, hogy gondolta ezt pártháttér, komolyabb SAJÁT csapat és szervezeti háttér nélkül. Most meg odadobták koncnak. Gyurcsány, Jakab, a jó öreg MSZP pedig csinálják tovább, amit eddig, és ami eddig is olyan hatékony és eredményes volt...

Előzmény: OZ Juice (38785)