larini Creative Commons License 2000.01.28 0 0 142
A GTV-s

Ne nyissunk vitát arról, hogy mi számít igazi Alfának! Én ugyan nem vagyok egy nagy autószakértő, és ha Te mondod, hogy a hátsókerékhajtás a király, elhiszem. De amikor azt mondják, hogy a 155 csak a nevében Alfa, akkor kicsit rosszul érzem magam!! De persze lehet, hogy Neked van igazad, mint mondtam én nem értek hozzá, csak azt tudom, hogy a ragyogó 75,GTV és a többi király transaxle is nagyban hozzájárult ahhoz, hogy annak a csúnya FIAT-bácsinak lehetősége adódott megvenni az ALFA ROMEO-t. Meg azt is tudom, hogy azóta eladhatóak újra az Alfák, amióta gyártják azokat a "nemigazialfa" elsőkerekes autókat. Meg azóta nem rohad ki alólad az Alfád. Szóval amikor azt a rohadt FIAT-ot, meg az elsőkerekes szutykokat szídjuk nem kellene ezeket az apróságokat elfelejteni. De azért ha Te mondod, hogy nem igazi Alfa az autóm azért elhiszem!!!

Vipex

Örülök, hogy olyan valaki véleményét hallottam, akinek van összehasonlítási alapja! Én csak a technikai adatok ismeretében nyilatkoztam, de ezek szerint az élet más. Ennek én csak örülök, ui. most szeretnék venni egy 145-t. Király az a kocsi!!! Gratulálok hozzá!

Bocs ha kicsit hosszú voltam!

Előzmény: A GTV-s (140)