Törölt nick Creative Commons License 2022.03.29 0 1 45565

= a hazug embert könnyebb utolérni mint a sánta kutyát !!

Egy kis elmagyrázó megvádoltál ,hogy azonos vagyok Lymekor Lacival = nem 

Azonos vagyok Little-vel = nem Lymekor természetgyógyász Baz megyében .

Little a világ végén lakik ( a világ vége lencsilány szerint a Kőszegi hegyoldalban van= a magyaroknak)

Ebben az a meglepő tőlük 20 km meg a világ közepe! A világ vége = a tőlünk legtávolabbi pont azoknak meg mi!

Egy tanulság levonható írásaidból ( csak azok lesznek betegek akik antibiotikumot szednek rá. tetraciklint 60 éve növekedés

súlygyarapodás elősegítésére használják ) Gyuri bácsi szerint meg a lyme ellen a diófa levél tea jó ez meg növekedésgátló , lehet választani kinek melyik felel meg. Aki más protokollját másolja annak története is hozzá hasonlítható.

Más pf őrült rokonaimnak köszönhetően szerencsésen átestem a "covidon" 12 nap hasmenés -két hónappal később tudtam meg a net-ről ,hogy ez kovid ! Háziorvos szerint a hasmenés 3 napos betegség -de volt másik betege akinél 21 napig tartott.

Ez akkor még a Delta volt / 4 hónappal később meséli egy másik személy ugyanigy járt pozitív covid teszt 12 nap hasmenés -ez meg az omikron variáns volt (gyógyítva széntablettával onnét fekete szine volt ) Hajrá Magyarország ez kell nekünk -

minden mesének bedőlő emberkék ezekből lessz a gyógyszergyártók profitja.

Előzmény: Marobert1 (45564)