Aladin és a csodalámpa Creative Commons License 2022.03.28 0 0 21

Ezek tényleg lyókk, főleg arra, hogy egyre mind LIBBANTABBNÁL LIBBANTABB NIGGEREK legyetek..

 

 

-  de mégha igazán csak gondolatban is, de nekem is bejön ez az, eddig csak a füst- pálcika tetszik ennyit ismerek erre és MÁR birom  is, yo hogy szolsz megyek venni - különben erre NAGY ELLENÁLLÁSOM - me startból futottam tőle mint ördög a tömjénfüsttől-ellenére barátnőm szoktatott rá, szinte ERŐSZAKKAL,  de sikeresen megszeretette velem. Nagyon el voltam kanászosodva, már tényleg csak a szahara szag volt a palettán.

 

S akiről alább szó volt, hogy ő mondta a szivarak trágyás kezelését, ugyanaz tehát a"macska király" mondta az is, hogy a szarszaggal kapcsolatban hogy épp azt kell szeretni. Horribile dictu nem is trágyára gondolt hanem ott ahol ő, Kolozsváron a Fellegvár alatt, az Erzsébet szobor hült helye körül macskázik, oda bejárnak az arrajárók sz@rrni, és ő errefel mondta hogy ezt SZERETNI KELL, tehát az emberi fekália a legeslegjobb..mert nekem is voltak ilyen helyeim fellegváron és máshol is, hozzám is be be szartak, s panaszkodtam neki, ennek a "Paul" nak, ez a beceneve PPaul ejtsd Pól..

Előzmény: Törölt nick (20)