SZOLI Creative Commons License 2000.01.25 0 0 121
Emberek nem vagytok normálisak. Egy pappal próbáltok vitatkozni? Profi hazudozókkal akik már maguk is elhiszik hazugságaikat, mert azok nekik ugy jók. Esélyetek sincs, max jól felhuzzátok magatokat.
Az egyházi tisztviselők enyhén szólva is nem normálisak, kezdve a pápával (szerintem már ő is elemről megy).
Majd kétezer éve élősködnek a világon,ami még nem is lenne akkora baj ha nem uralkodni akarnának,
megmondani mi a jó, és a rossz "isteni tudásuk" birtokában.
És még mindig nem lenne baj ha mindezt erkölcsi úton tennék, gyülekezeteikben templomaikban (amiket a
hivek építenek nem az állam), és nem hatalmi szóval az államba beépülve uralkodnának felettünk. Nem
vagyok vallásos, de nem is tagadom isten létezését, de az egyház(ak), a papság létjogosultságát tagadom,
és minden egyházi személyt mélységesen megvetek, ill sajnálok korlátolt butasága miatt.
Az egyháznak semmilyen beleszólásának nem lenne szabad lennie az emberek életébe, az erkölcsi
tanitásokat kivéve, még a nem az ő tanait követőket sem szabadna elítélnie, mert ezzel diszkriminácíót
követne el.
Például: Családpolitika : Az egyház szerint ebben az oszágban évente 80000 gyerekgyilkos nő ill. orvos van. Cigányozni zsidózni nem
lehet, gyilkosozni lehet. Szabad a nőket máig is a "BÜN" hordozóinak tekinteni. Azek a papok tényleg nem
normálisak. Én már azt várom mikor vetik fel a megkövezés visszahozásást a "BÜN"-ös nők ellen.
Nagyon zavar amikor a "nagytudásuak" durván
beleakarnak szólni az emberek életébe a politikába, az én életembe.
A politikusoka legalább névleg mi választottuk, nade a papokból nem kértünk.

És elnézést kérek minden "egyházi" érzületü embertől ha megsértettem. (direkt nem vallásos érzületüt irtam).