Deskó74 Creative Commons License 2022.03.18 -2 1 227574

" Annyira fura ,azt gondolná az ember ,hogy azt belülről kéne érezni hogy melyik agresszor oldal,mégsem Moszkvát lövik ha jól tudom.."

 

Tökéletesen egyetértek!!!

Nekem is nagyon fura,hogy nem látja át sok ember,hogy egy agresszor van, kizárólag egy és az az USA!!!!!

Nem lövik Moszkvát?

Nem hát....mert abból atomháború lenne egy perc alatt. Ők is beledöglenének...és ez usa célja.

 

Inkább alkalmazzák  a "bevált"  tradicionális usa külpolitikát..... elmondom az idevágó receptet,rém egyszerű.

 

Azért küldenek fegyvert Ukrajnának,hogy ne adják fel a harcot,le vagy sz@rva hány civil is fog meghalni,hogy

Oroszország  lassan kénytelen legyen porig rombolni. Ekkor ha ez megtörténik, az ukránok feladják, aláírják azt a k@rva papírt a semlegesség vállalásról a szakadár területekről....és kész. Oroszok kivonulnak,mennek haza, ennyi.

Na de...

Színművész úr szétnéz, adott egy porig rombolt,csődbe ment ország,....fasza.

Valamiből újra kéne építeni....

Ekkor megjelenik az égen a fehérfejű réti sas.....leszáll a porba és segítő kezet nyújt. Dehát,mondja a színész úr, köszönöm,hogy segítenél....de nincs pénzünk újjá építeni az országot.

Na a sas meg: Ne törödj vele,adok én hitelt neked és usa cégekkel újjá építem az országot és majd szépen lassan visszafizeted

a kölcsönt és addig is önzetlenül persze segítelek mindenben!

Na tehát így lesz Európa legnagyobb területű állama, a mezőgazdasági kincs, Ukrajna örökké usa GYARMAT! 

Itt a baj....

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: lala1961 (227570)