Lajoshh Creative Commons License 2022.03.18 -3 2 227535

Namost az ideológiai kérdés, hogy te mit tartasz információnak vagy dezinformációnak.

Én nem voltam ott egyik helyszínen sem, nem tudom eldönteni melyik hír igaz, melyik nem.

 

Nem vagyok büszke senkire sem! Mivel mindig a kisember szívja meg a politikusok hatalmi csatározásait.

 

Az, hogy elítélem Putyint nem azt jelenti, hogy bármelyik másikat viszont istenítem. Nem tudom miért akarjátok mindenáron belém bezélni. Pont az ellenkezőjét gondolom. Szerintem mindegyik politikus élősködő, hazug szemétláda.

 

Szélsőséges megnyilvánulások minden országban vannak a kisebbségek ellen. Magyarországon is. Itt is volt olyan parlamenti képviselő akinek az volt a legnagyobb gondja, hogy listázni kéne a zsidó származású képviselőket. És ezért a "munkáért" közpénzből kapta a fizetését.

 

Én nem tudom hogy ki kit terrorizált, mivel nem voltam ott.

 

Szerencsére nincs időm elmerülni álhírek és a még nagyobb álhírek világában. Mert a különböző oldalak a másik híreire azt mondják álhír. De akkor melyiknek higyjen az ember? 

 

Öregségemre visszaültem az iskolapadba úgyhogy szabadidőmben a tananyaggal kapcsolatos videókat nézek. Szerencse a szerencsétlenségben (online oktatás) elég sok jó előadás felkerült a YouTube-ra minden témakörben.

Ezentúl van néhány fűrészes csatorna amit nézek, meg 1-2 humorista.

 

Úgyhogy dezinformálni magam már nincs időm :D 

Vagy informálni?

Vagy híreket olvasni? Vagy álhíreket? 

Honnan tudjátok hogy biztosan hazugság ami nem egyezik a ti elméletetekkel.

Végülis lehet, hogy szegény szerencsétlen ártatlan Putyin bának tényleg csak ez az egy lehetősége volt, hogy megtámadja Ukrajnát.

 

Ja nem! 

Ha netán nem bírná idegileg, bármikor lemondhatna és visszavonulhatna valamelyik palotájába. ;)

 

 

 

 

Előzmény: ''csiga (227529)