jinjang
2022.03.14
|
|
0 1
64720
|
Goldenwing, remélem, kilábaltál már a Covidból, vagy bármiből is, ami bajod volt!
Belevetettem magam abba a lehetetlennek tűnő feladatba, hogy megtanuljam felismerni az ugrásokat, elméletben már megy, gyakorlatban viszont túl gyorsan történik minden ... de még nem adtam fel. És legalább végre értem, mi az az élhiba. Meg a ... izé, magyarul hogy mondják azt, hogy pre-rotation? Előforgatás?
Utóbbiról találtam egy érdekes videót, főleg a kommentszekció tetszett, ahol korcsolyázók (egy magyar is) kifejtik a témáról a véleményük és mesélnek az edzői hozzáállásról is. |
Előzmény: goldenwing (64686)
|
|