buta Elizabeth Creative Commons License 2000.01.24 0 0 317
A számítógép nekem inkább munkaeszköz, mivel , ha igazán gyorsan akarok fordítani, akkor a szöveget odatűzöm a monitor mellé és a nyersfordítást azonnal a gépbe írom.A javításokat a szövegszerkesztővel próbálom meg megcsinálni, így pontosan kéyszer annyi ideig tart, mintha kézzel írtam volna le az egészet.(:-)))Szóval: a hotmail volt azelső, aztán jött az Index, aztán jött néhány általad ajánlott jazz-honlap, néhány más jellegű topicban ajánlott "ismeretterjesztő" honlap, néhány szótárgép, a férjem céges infói, egy-két játék, a Soros Alapítvány honapja, néhány pedagógusfórum és talán kifújt. Ja, visszajárunk egy-két lettországi lapra is a párommal, az egyetemire pl. De épp most (pár hete)baltázott le egy ccsa néven írogató leányzó, hogy hogy lehet valaki ilyen tuskó, mint én, hogy a tasztalozás és az internetezés elemi szabályait sem ismerve teleszemetelem a Tasztalt a hozzászólásaimmal.Szóval az ilyen jellegű lebaltázások után az embernek nem igazán van kedve kérdezni, még ha szüksége is lenne rá...
Van valami jó tipped, esetleg én is próbáljam ki azt a HTML- fórumot? Láttalak, hogy mit csináltál, mert hála az újításoknak, mostmár egyszerre is meg lehet nézni az összes hozzászólást...
Elizabeth
Előzmény: vitézlejszló (315)