nagyon fura döntést hozott az IBU A Nemzetközi Biatlon Szövetség (IBU) február 26-án jelentette be, hogy a világkupa sorozatból hátralévő három versenyhétvégén az orosz és fehérorosz sportolók semleges zászló alatt vehetnek csak részt. Mindennek tetejébe pontot sem írnak nekik jóvá az elért eredményeik után, jelenlétük így maximum egy megfigyelői státuszra redukálódik. A szó szerinti kitiltást jó eséllyel nem merte meglépni az IBU, tekintettel arra, hogy a biatlonban (is) elég komoly orosz befolyás érhető tetten. https://www.eurosport.hu/biatlon/forronganak-az-oroszok-amiatt-ahogy-a-biatlon-vilaga-elbant-veluk_sto8825541/story.shtml