proszim
2022.03.03
|
|
0 0
64704
|
Igen, érdekes, ha Moszkvában kezdi 6 évesen, mi lenne belőle...
Azt hiszem, mi magyarok tényleg egy sportnemzet vagyunk és azt hisszük, mindenhol ugyanolyan fókuszban van az élsport. Pedig már többször tapasztalhattuk, hogy nem. |
Előzmény: goldenwing (64703)
|
|