proszim Creative Commons License 2022.03.03 0 0 64704

Igen, érdekes, ha Moszkvában kezdi 6 évesen, mi lenne belőle...

Azt hiszem, mi magyarok tényleg egy sportnemzet vagyunk és azt hisszük, mindenhol ugyanolyan fókuszban van az élsport. Pedig már többször tapasztalhattuk, hogy nem.

Előzmény: goldenwing (64703)