chris7 Creative Commons License 2000.01.21 0 0 30
Go (Nyomás) - Nagyon tetszett, jó dumák és sok jó poén

Brokedown Palace (Börtönpalota) - Bangkok Hilton a moziban Nicole Kidman nélkül, már eléggé lerágott csont a távol keleti jogrendszer "kegyetlensége" (lsd. Red Corner/Vörös Sarok, Return To Paradise/Visszatérés A Paradicsomba és persze a tévében vetített Bangkok Hilton sorozat)

Múlt héten:

The Sixth Sense (Hatodik Érzék) - Érdekes sztori, néha kicsit izgalmas, nagyon jó "csattanó" van a végén és Bruce Willis-t is jó látni néha nem akciófilmben

The Barber Of Siberia (A Szibériai Borbély) - Gyönyörű tájképek, csodálatos színészi alakítás Oleg Menschikov részéről, egyáltalán nem unalmas, csak ajánlani tudom. Az eredeti címét biztos rosszul írtam, nem tudom pontosan hol kell "y" a Siberia-ba, ráadásul igazából a címe nem is angol hanem orosz, ciril betűkkel de annak leírására nem teszek kísérletet

Sweet Hereafter (Eljövendő Szép Napok) - Ez egy kicsit unalmas volt, nálam nem értek el különösebben jó drámai hatást a filmmel, ráadásul az általam kedvelt Ian Holm itt egy unszimpatikus karaktert játszott nem túl jól (pedig milyen jó volt pl. az Alien-ben, mint Ash)