jinjang Creative Commons License 2022.03.03 0 1 64698

Én azért fogom nézni, ha tudom, a világbajnokságot, igyekszem megfogadni a tanácsod, hogy nézzek minél több programot. Yuzu hiányom se lesz, mert elkezdtem a karrierje elejétől végignézni a versenyeit, amit megtalálok a Youtube-on.


Ha már Yuzu. Kicsit furcsa volt nekem, hogy a 4A ugrásáról azt írták/mondták, hogy még nincs "készen", közben ő meg olyanokat nyilatkozott utána, hogy "bizonyos szempontból" elégedett volt vele az eséstől függetlenül is. Szóval kutakodtam egy kicsit, nézegettem videókat, és közben rátaláltam erre az interjúra, amin először nézi vissza az ugrást és kommentálja - szerintem nagyon érdekes.

Az axelwithwings.com oldalon egyébként nagyon sok, vele készült interjú le van fordítva angolra, ha valakit érdekel.

Előzmény: goldenwing (64690)