FanTom Creative Commons License 2000.01.19 0 0 57
Én nem mennék egyből fejjel a falnak...
A tapasztalataimat szívesen megosztom, bár még csak néhány hetes az autó.
Az M0-nál én is beszéltem a kereskedővel (majdnem ott vettem az autót) és nekem is felajánlották a high rádió cserét, mert nem volt kéznél olyan felszereltségű autójuk. Utólag visszagondolva nem is olyan egyszerű a dolog.
Mert ismereteim szerint az alap (low) rádióval csak 2 db hangszóró jár, és ha jól emlékszem az is más típusú, mint a másikban. A high rádió viszont 6 hangszórós, és tud cd-t vezérelni. Nem is szól rosszul. (most nem kell egetverő minőségre gondolni, de nem rossz). Szerintem a hangszórócserét nem csinálták volna meg, mert amikor megkérdeztem, hogy - mi lenne ha - kiszedetném az alaprádiót, mert egy minőségi zenet szeretnék beletenni, akkor mondták, hogy annak bizony munkadíja van, kb. 30 ezer... a kiszerelésnek!!! De lehet, hogy csak a gondolattól próbáltak eltántorítani. Nem tudom. Mindenesetre a fiatnál azt hiszem 3-4 ezer forint az a műanyag idom, ami szabbványos készüléket is tud fogadni, viszont láttam egy ilyenbe szerelt fejegységet, és kiábrándítóan ronda volt...
Én is hosszú voltam, de szívesen megosztom a tapasztalatokat!!!

FanTom