laciipacii Creative Commons License 2022.02.17 0 0 19463

sajna igazad van. azota jo par makelaar-al egyeztettem,  de ha nincs aankop makelaar-om kb szoba se allnak velem... meg csak meg se mutatjak a kecot, ami eleg borzaszto, mert en kvara nem akarok egy aankop makelaar-nak fizetni 1%-2%-ot... ( sot volt olyan aankop makelaar ami kifejezetten expatoknal szol es ad melle meg vmi muszaki reviziot/tanacsadost is 300euroert. kerdeztem hogy ha megvennem azt a hazat amire ok a muszaki tanacsadas soran azt mondtak okes, de kesobb kiderul hiba hogy pl. beazik a teto akkor adnak e karterites/javitast barmit, akkor csak mosolygott, hogy nem... ez csak velemeny. hat baszki300eur-ert kosz nemkell..

multkor is kedd reggel felraktak egy szamomra tokeletes hazat, a helyi makelaar irodajaban, delutan mar ott voltam  hogy en akkor megneznem, es nem tudom azert mert eleg benan beszelem a hollandot, vagy mert nem neztek ki belolem, hogy van  a hazra megfelelo cash-em de azt mondta betelt. csutortokon neztem a hirdetest a funda.nle-n  mar verkoch-ot irt... borzaszto

 

a masik meg az hogy osszegyujtottam mar kozel 200.000eur, hogy vegyek hazat/lakast. nah a tetves bank meg a 100.000 feletti reszre ratett negativ kamatot... pedig az volt a tervem hogy jelzalog nelkul vennek hazat, de mar eselytelen. be kellett fektetnem a penzt mert a bankba csak vesztett ertekebol.

 

akor leszek boldog ha a tozsde beomlik mert akkor bukok mindent...

Előzmény: mirla (19461)