Zsige Creative Commons License 2000.01.16 0 0 8
Tomi! figyelj! itt hajak meg ha nem igaz amit mondok! ....3 eve! nyaron megkaptam a 3-mast!
ugy szeretuk hogy egesz nap ast nyomtuk! imadtuk az oszes szereplot!!! imadtuk!!! nos eloszor nem akartam elhozni de megtetem...vegigvituk vagy 3-szor...oke...egy evre ra...megyek en a gama citybe...es latom WC4 uraaaaaaaaa!!! jezusom ez nem lehet igaz meg miegymas!!! nezem e elolapot! es megremulok! ki az a pasi??????? ott volt a MAcoln Malkovich es a amsik ki??? kerdem a Lacit:
bazze hat Mark hamil hun van! aszongya! nincs!...hat akkor bazeg aszt hitem megorulok!! de komojan! mondom ez nem lehet igaz...megyek haza...persze megvetem de na...hivom az egsz haveri tarsasagot:)...12 votunk a szobaba...kezdodot a film! es egyszercsak kiirja!
Staring: Mark Hamil...mint megrekedtunk!...tiszta csend volt...es tudod hogy ugy kezdodik hogy o bejon abba a barba...na es latjuk hogy a pasi bejon es amikor levette a csukjat es meglatuk mind felugrotunk oromunkbe!!! yesssssss!!! asztan ott volt Maniac!!! ujra jess...szoval nagy volt a happy! marhara tetszet nekunk...nos ok vegig vituk meg aznap:)...nos asztan megint jott a happy hogy lesz 5-os! es ott sem volt ra irva hogy van MARK hamil...nos ot van meg maniac is hawk is...asztan jot a nagy hir! a mozi!!! uristen! aszt hituk megorulunk
mindent letoltotunk rola! es egy nap megvol a szereplo garda...te halod ne tud meg mijen kepet vagtunk amikor elolvastuk!! kik ezek?????? mik ezek ezek hujek?????...NOS EZ VOLT...tAMAS TE TUDSZ EGY ALITOLAGOS 6-DIK RESZROL?