Langyosfagylalt Creative Commons License 2022.02.09 -2 12 514

Szerintem teljesen abszurd amit állítasz, mert vettem a fáradságot, és kipróbáltam amit írsz, ami szerint van aki legalább idézlek, SenkiSemmi (Revilophoto, corvalan, Cserfike, Regreb és még vagy 21 nick) azaz pontosan minimum 26 névvel azonosítasz egy embert. Nos kijelentkeztem, majd ismét bejelentkeztem aztán ezt megközelítőleg az elméleteddel azonos számmal igazítva felszoroztam, és belépegettem a megosztásaidra a topikokban. Nem tudom sikerült e mindbe bele lépnem mert ugye nem biztos hogy megtaláltam a képeidet, de így is több mint 13 percet vett igénybe a topikokba valo be és kilépegetés, az index web oldalára való ki be lépéssel összesen ez cirka plusz öt hat perc, azaz akkor összesen legyen 18 perc per nick, amit ha felszoroz valaki az általad állított személyek számával, akkor az barátok között is egy jelentős időt vesz igénybe. Lehet számolni. Ki az a nemnormális aki ezzel cseszné az idejét, hogy a te, vagy bárki más képeire minuszolgasson a drága idejében. Lehet, hogy te képes vagy erre a marhaságra, de vannak szerintem értelmesebb emberek akik szarnak az ilyen értelmetlen elmebeteg dolgokra. Gondolkodj már el először, és aztán írj, le bármit is. Neked már szerintem üldözési mániád van basszus. Neked mindenki ellenség, aki nem nyalogatja a hiúságod. Azt fogod elérni, hogy elűzöl mindenkit a topikokból, bár lehet, hogy ez a célod, hogy aztán csak te képeid és beírásaid töltsék fel az oldalakat.

Előzmény: Rolexfan (513)