KVX300 Creative Commons License 2022.02.07 0 0 4396

2022 Május 27-29

VII. Classic DualSport találkozó

 

 

Sztív!

Én agyalgatok egy Bükk túrán.

 

Az elképzelésem a következő.

 

26.-án csütörtök este gyülekező nálam, akinek van kedve egy közös vacsorához iszogatáshoz (Mátészalka) Ez teljesen ingyenes, ezt én fizetem. Két főnek tudok ágyat biztosítani, többieknek hozott matrac zárt helyen. Néhányan már voltak nálam...

 

27.-én reggeli után indulás a szállásra közben egy-két  látványosság sasolása. 200-300 km.

 

28.-án túrázás a környéken, közben nézelődés. Például Aggteleki cseppkőbarlang stb, ezt előző este megbeszéljük, kinek mire van igénye.

 

A szállás mindkét este Répáshután lenne.

 Pénzpataki vendégház.

https://szallas.hu/penzpataki-vadaszhaz-repashuta?gclid=Cj0KCQiA3fiPBhCCARIsAFQ8QzU31zwLzwdV0zXo_w6UnpiEHWhyphqVQzCQz6csRmIz3NEoNKjfyScaAvOFEALw_wcB&adults=1&roomtypes=1956614:779078:1

 A szállás két éjszakára kb 10.000 /fő. Reggeli +1500Ft/nap, félpanzió +3.500 Ft/nap. Tehát a két éjszaka reggelivel+vacsorával 17.000 Ft/fő.+ adó 300Ft/fő éjszakánként.

Szobánként 2 fő lenne.

 

A szállással nem variálnék, hogy én csak reggelit, én csak vacsorát kérek, én csak  1 éjszakát, én 2 éjszakát lennék ott stb stb. Egységesen foglalnék, azt nyilván közösen kellene eldönteni, hogy kaját kérjünk vagy nem. 

 

Másik szálláslehetőség.

Erdei Kemping és Faházak Répáshuta.

http://www.erdeicamping.hu/

 

 Itt 7 fős faházak vannak. Ellátás nincs. A közelben van kajálda (kb 5-10 perc séta).

2 éjszakára 9.000  Ft/fő + 300 Ft adó/ éjszaka.

 

A szállást mivel én foglalnám, nekem utalná mindenki a pénzt. Nem szeretnék magyarázkodni a szállásadónak......

 

A szállás fix lesz, az összes többi mindenki saját belátása szerint.

 

Ha érdekel valakit ezekkel a feltételekkel, jelezze.

 

1. KVX300 2 fő, 2 éjszaka, Pénzpataki vendégház, félpanzió

2. Sztív .teljes ellátással 2 éjszaka.Pénzpataki ház.

3. Dani 1 fő fullos szerviz

4. Mati  félpanzió 2nap.

Előzmény: drmati (4395)