Popenka Creative Commons License 2022.02.01 0 0 3686

"A Csopakon nyaralóval rendelkező barátom "buzis helynek" hívta a Szent Donát éttermét."

 

Esküszöm, évek óta ezt a kifejezést kerestem! Igen. Az.

 

Azt nem tudom, hogy a Jásdi borokat miért nem szereted, mert erre meg én mondom azt, hogy Csopakon minden bor "buzis" kivéve Jásdit. Nekem talán ez az eredeti öregeknek való fehérbor jön be, a többi illatos víz. Hogy mást ne mondjak a víz szó helyett...

 

Ezeket a csopaki helyeket többször végig jártam magam is, minden helyről tudok jót is rosszat is. Nem számít. Csak ami akkor és ott van. Hosszú távú bejáratott minőség??? Álom. Közepében egy járvány helyzettel. 3-4 évvel ezelőtti információk nem érdekesek.

 

Szent Donátra visszatérve:

Egy vendéget hívtam oda, mert csütörtökön teszteltem a helyet, és jó volt egyik-másik fogás, és gondoltam, szombatra érkező vendégemet oda hívom. Főszezon volt. Kurva nagyot égtem a hellyel. Ugyanaz a kacsacomb, amit csütörtökön ettem, az volt szombaton újramelegítve. (mármint nem amit én megettem) Majdnem a Balatonig dobtam a tányért, de úriember vagyok. Nem győztem utána a vendégem kedvében járni... nem kár az ilyenért, persze sajnálok mindent, ami lehetne jó, de nem lesz az.

Előzmény: Hepci (3679)