WatchFun Creative Commons License 2022.01.24 0 1 182664

Csökkentettem az árakon, képek a korábbi hirdetésben...

 

1. Canon EOS 7D váz. gysz: 0380434577, expószám 23630. A csavarleesés-probléma megoldva Ruzsa János által, akkor egyúttal át is nézte. Jár hozzá 2db gyári akku (mindkettő egy piros pöttyös, de azért van még bennük erő, 39% kapacitással 200 expót lőttem vele legutóbb, szóval nem kell sietni a cserével). Vállpántja van, doboza talán, fel kellene menni a padlásra megkeresni, igény esetén már indulok is. Nem karcmentes, de nincs leütve-leharcolva, mindene működik, én soha nem videóztam vele. Hátsó kijelzőjén üvegfólia van. Ára 115.000 100.000Ft, hozzá ajándék típusspecifikus arca-swiss L-Shape. Gyári akkutöltő természetesen jár a géphez, meg egy adatkábel is. Ha nem alkuszol, adok hozzá egy gyári Canon csuklópántot is.

 

2. Canon EF-S 17-85 IS USM objektív, gysz: 14406412. A szokásos műanyag Canon obi, szalagkábel cserélve Ruzsa János által. A lencsék karcmentesek, por nincs benne, szalagkábelcsere alkalmával természetesen ki lett tisztítva, átkenve a motor is, úgyhogy jelenleg problémamentes darab. Ára 40.000 38.000Ft.

 

3. Canon EF-S 10-18 IS STM, gysz: 3722008076. Ezt használtam a legkevesebbet, talán ha 5-600 expó lehet benne. Lencséi karcmentesek, doboza is megvan, MM-es vásárlás volt. Sokat nem tudok írni róla, olyan mint a többi. Ára 65.000 60.000Ft.

 

A két obihoz van összesen egy utángyártott napellenző, amit vagy a készlethez, vagy az elsőként új gazdához kerülő obihoz adok.

 

Legjobb lenne egyben, ebben az esetben - megspórolva az alkut - az ár 200.000 180.000 Ft, és megfejelem egy Canon 10EG gyári táskával és egy 8GB CF kártyával.

 

Átvétel kizárólag személyesen, alapos megtekintés és kipróbálás után, Cegléden vagy előre egyezetett időben Budapesten, de Budapest környékén egyéb helyekre is nyitott vagyok. Nem szeretném, ha az esetleges adásvétel után bármelyikünk rossz szájízzel gondolna vissza rá, ezért nem postázok, még a vevő felelősségére sem.

 

Mivel használt tárgyakról van szó így garancia már semmire sincs de 1 hónap visszavásárlási garanciát vállalok minden olyan hiba esetére, ami eladáskor fennállt de én nem vettem észre és nem tájékoztattam róla a vásárlót.

 

Mail publikus, de telefonon is kereshetsz, 0670-öt-333-11kettő.

Előzmény: WatchFun (182642)