Pite_ Creative Commons License 2000.01.11 0 0 15
Sziasztok!

Köszi az eddigi hozzászólásokat.
Az én háromszögem is eléggé különleges, és nem én vagyok az, aki két embert szeret.
A legjobb barátom és köztem más is van mint barátság, talán már a kezdetektől... de neki van még valakije. Én is ismerem a lányt, de ő nem tud rólam.
A barátomat több éve ismerem, mindig is különleges kapcsolat volt közöttünk, átléptük a barátság határát, de nem mertük vállalni azt, hogy "járjunk". Fiatalok voltunk, és nem akartuk bonyolítani az életet. Lehet, hogy hiba volt. Ha mással látott, féltékeny volt, és én is ugyanígy éreztem hasonló helyzetben. Furcsa volt.
És akkor megjelent az életében egy másik lány, aki szinte tökéletes. A barátom elmondta, hogy mennyire tetszik neki, de hogy hozzám fel sem érhet, mégis vele van. De engem is szeret, és ez kölcsönös. Nem tudott dönteni, és máig sem tud. Pedig ideje lenne, mert ebben a helyzetben mindhárman szenvedünk...

Azt hiszem, lehet két embert szeretni egyszerre, de nem ugyanúgy. Szerelem csak egy van, szeretet viszont többféle. "Csak" tudni kell, hogy mit érzünk...