Jhumpa Creative Commons License 2022.01.22 -4 4 924561

Értem. Azt mondod, miután Rozina üzent neked hogy milyen aranyosan dugdostad a borítékot, ebből nem jöttél rá hogy ő a nyuszi/liza?

Miért, nem ő volt a címzett? Mennyire kell ehhez bambának lenni, hogy ne essen le?

Bár lehet, hogy neked szokásod a borítékokat dugdosni, annyi ilyen eset van mint égen a csillag, persze, hogy kevered meg el is felejted.

Mégis inkább azt gondolom, hogy kicsit megijedtél amikor felfedték magukat.

 

Nézd csak:

"Rozina: Aranyos voltál, ahogy dugdostad a borítékot, én kértem akkor, hogy ne essék szó róla." 

"Te: Én nem ismerlek meg benneteket, de se igazi törzstag nem vagyok, se csaonál nem olvasgatok. De örülök, hogy jól éreztem, hogy tévednek a többiek és két személy vagytok, akik nem ártó szándékkal jöttek."

 

Abszolút életszerű. :) Szóval engem ne fárasszál. Sajnáltathatod is magad, biztos van aki bedől, én nem, bocs. Az egész trollügyet kimaxoltad arra hogy fényezhesd magad. Randa volt, hidd el.

 

A dátumban tévedtem, de a lényegen nem változtat. Január elején tényleg már csak Neigangot osztottad magadból kikelve "miután kihoztak a sodromból" ezt javítanám, úgy hajigáltad a sértéseket mint bolond kofa a krumplit. 

 

"Nem tartom magam különbnek" ezt elhiszem. De azt szeretnéd, hogy mások annak tartsanak. 

Előzmény: Törölt nick (924560)