királyölő Creative Commons License 2022.01.21 0 1 9508

Ez azért többet mutat. Ugye ez a HUSZ itt a teljesen anonim, intimitás-kereső oldal. Ma már kb a facebookon is lehet olvasni/megosztani olyasmit, amit mondjuk 2007-ben még szégyelltünk volna. Ma már ez lett a norma. 

A transz/homo stb dolgok tartanak ugyanott most ahol a "bármilyen szexualitás" tartott akkor. Furi, vagy szomorú, vagy vicces? Igazából nincs ezzel nagy baj, akinek a hetero-tól eltérő a szexualitása, miért is ne mutathatná meg ő is, vagy élhetné ki...? 

Csak nyilván az kellemetlen, ha ezek a dolgok keverednek, és nem tudom, hogy most akko pl egy fiúnak, vagy lánynak tetszettem-e.

Lehetne továbbfejleszteni a fórumot, egy ötlet: az LMBTQIstb betűiből mindenkinek kötelezően választania kéne egyet, ami a nickje mellett megjelenik.

Vagy még egy másik ötlet: kelljen beállítani egy 1-10 csúszkán, hogy mennyire érzem magam férfinak/nőnek, ahol a 10/10 férfiasság mellé csatolni kéne egy igazolást, hogy én vagyok minimum Dwayne Johnson :) 

De akár naponta állíthatnánk a csúszkán ide-oda, mert mondjuk David Bowie mit csinálhatna mást...?

 

Előzmény: murray (9507)